wetext

content-slider4

שירותי תמלול

שירותי תמלול

שירותי-תמלול-והקלדה

זקוקים לשרותי תמלול מקצועיים ? אנו ב-wetext נספק שירות מקצועי מהיר ובהתאם לדרישותיכם המדויקות ובצרוף חוות דעת משפטית מהימנה !

שירותי תמלול

שירותי תמלול הנם שירותים פופולריים מאוד של חברות תוכן שונות. למעשה, ישנן חברות העוסקות רק בעבודת התמלול ולא מספקות שירותי כתיבה נוספים. תמלול הינו שירות שבו מעבירים הקלטה לטקסט. שירותים אלה נפוצים מאוד גם בקרב אנשים פרטיים, גם בקרב עסקים ובעיקר בנושאים משפטיים, חקירות, ראיונות אישיים מקצועיים ועוד.

שירותי תמלול לעסקים:

שירותי תמלול לעסקים באים לידי ביטוי בכמה אופנים שונים. העיקרי שלהם הוא כמובן תמלול ישיבות. מפעם לפעם חברה עורכת ישיבות צוות על מנת לעדכן את העובדים בחדשות או כדי ליצור סיעור מוחות למציאת רעיון כלשהו. כמו כן תתכן ישיבה עסקית עם לקוחות או שותפים פוטנציאליים כאשר החברה עורכת הקלטות של הפגישה לצרכי תיעוד וביצוע שיפורים עתידיים וכמובן כדי לתעד את הפגישה ולהוציא העתק של תיעוד הפגישה ללקוח/השותף הנוכח בפגישה.

תמלול ראיות משפטיות:

בתי המשפט מלאים כל יום בתיקים שונים לצערנו ועל כן שירותי תמלול הפכו יותר ויותר פופולריים לאורך השנים. אנשים רבים מנסים להפליל אנשים אחרים על ידי הקלטות, בני זוג שעומדים להתגרש מקליטים בסתר את הצד השני וכמובן שגם דיונים רבים, בהיעדר קלדנית במקום לתיעוד ההליך המשפטי – דואגים להקליט את המפגש ולתמלל אותו לאחר מכן. אם אתם זקוקים לתמלול הקלטה כראיה משפטית או תמלול כלשהו הקשור בבית המשפט תוכלו לשכור חברת תמלול לביצוע עבודה זו.

תמלול אקדמי:

בתחום האקדמי יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לתמלל הקלטות ולהעבירן לטקסט כתוב לצרכי עבודה והגשת סמינריונים, דוקטורנטים ועוד. בלימודים מתקדמים יש צורך לבצע מחקרים מעמיקים בנושא שבחרתם לחקור בתחום שלכם ועל כן תצטרכו להקליט אנשים רבים כדי לאסוף מידע ולהשתמש בו לצרכי המחקר. מכיוון שזמנם של האנשים יקר ולא תתחילו לשבת מולם ולכתוב את מה שהם אומרים אתם פשוט תרצו להקליט את השיחה עמם ולאחר מכן להעביר את השיחה לטקסט כתוב. כאן באים לידי ביטוי שירותי תמלול מקצועיים ואמינים.

בחירת חברת תמלול מקצועית:

כאשר אתם באים לבחור חברה המספקת שירותי תמלול אתם רוצים לוודא שמדובר בחברה מנוסה, וותיקה, שכבר ביצעה תמלולים בתחום שבו אתם מבקשים ומכירה בסוגי התמלולים השונים ובחשיבותם. כמו כן חברת התמלול צריכה לשים דגש על עניין הדיוק ועל כן האמינות שלה נבחנת באופן הזה שהתמלול יצא בדיוק כפי שהלקוח מבקש. חברת wetext הינה חברת תמלול מקצועית המספקת שירותי תמלול מזה שנים רבות ונחשבת למובילה בתחום זה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מחיר ללא תחרות וללא פשרות על איכות ומקצועיות ! wetext הגעתם הביתה !

צרו איתנו קשר עוד היום!

אנו ב-wetext נספק שירות מקצועי מהיר ובהתאם לדרישותיכם המדויקות !

תמלול שיחות על ידי מקצוענים

 

בעולמנו המתפתח אנו צריכים להתמודד עם כמויות רבות של מידע המגיע אלינו דרך ערוצים שונים. הטכנולוגיה המשוכללת שבה אנו נעזרים מאפשרת לנו להקליט שיחות ומידע שימושי ולצרוך אותו. עם זאת, שפע המידע עלול להוביל לבלבול, בייחוד כאשר יש צורך למצוא מידע ספציפי בזמן מוגבל. שהרי אם אנו מעוניינים לקבל מידע על נתון סטטיסטי מסוים, עלינו לנבור בהקלטה כדי להגיע למיקום המדויק. בדיוק במקרים כאלה תמלול שיחות נכנס לתמונה ומציל את המצב.

 

תמלול שיחות – מדוע הוא חשוב

 

תמלול שיחות מקצועי מאפשר לנו גישה אל החומר בצורתו הכתובה. עבור רבים מאתנו מדובר בגישה טובה ונוחה יותר מאשר מצב שבו עלינו להאזין להקלטות חוזרות ונשנות של שיחות משתי סיבות עיקריות. ראשית, חומר מוקלט לא תמיד ברור ותלוי רבות באיכות ההקלטה. אם ההקלטה אינה ברורה, המאזין עלול להחמיץ נקודות חשובות. שנית, הגישה אל מידע כתוב מהיר יותר. במקום לשבת ולהאזין להקלטה במשך שעות ארוכות, ניתן פשוט לקרוא את התקציר או להגיע אל המיקום הרלוונטי באמצעות ביצוע חיפוש מהיר.

 

למי מתאימים שירותי תמלול שיחות

 

שירותי תמלול שיחות מתאימים לכלל הציבור הרחב המשתמש בחומרים מוקלטים. אלה כמה דוגמאות בולטות מחיי היום יום:

  • סטודנטים המקליטים הרצאות – הלימודים אינם קלים עבור הסטודנט הממוצע. עליו לקלוט את החומר המועבר בהרצאות, להספיק לסכם ולאחר מכן להיבחן עליו בסוף השנה. ישנם סטודנטים המעוניינים לייעל את תהליך הלמידה בכך שהם שמים את העט והמחברת בצד תוך כדי ההרצאות, מקליטים את ההרצאה (באישור המרצה, כמובן) ולאחר מכן מבצעים תמלול שיחות להרצאה. מכיוון שתמלול הרצאה צורך זמן יקר, מוסר הסטודנט את ההקלטה למתמלל מקצועי וזה מבצע תמלול שיחות איכותי.

  • ישיבות בחברה – בחברות גדולות מקיימים ישיבות חשובות בגוון רחב של נושאים. זה יכול להיות דיון מעמיק לגבי מוצר חדש שמתכוונים להוציא אל השוק, או תכנית פעולה חדשה בתחום השיווק. כאשר יש צורך להבין ולזכור את כל פרטי הישיבה, נוהגים להקליט אותה ולאחר מכן להעביר לתמלול. המתמלל מצדו שומר על דיסקרטיות, מכיוון שבמקרים לא מעטים מדובר בחומר רגיש.

  • תמלול שיחות בחקירות – חוקרים משטרתיים נאלצים להתמודד עם עוברי חוק שונים ולתשאל אותם לגבי עבירות שהם ביצעו. החוקרים יושבים עמם שעות על גבי שעות כדי להתיש אותם ו"להוציא" מהם הודאה בפועל על מעשה שביצעו או על מנת להבין אם הפשע אכן מיוחס להם. תמלול השיחות בין החוקר לנחקר משמש כראייה בבית המשפט.

  • ראיונות – אנשים עורכים ראיונות מסיבות שונות. זה יכול להיות ראיון עבודה מוקלט שתוכנו יסייע למראיינים לגבי החלטה אם לקבל את המרואיין או לא. זה יכול להיות גם איש מקצוע או אדם אשר עבר אירוע מסוים, והוא מספק כעת מידע חיוני לגבי הריאיון. כאשר מעוניינים לפרסם את הריאיון או לתעד אותו, חשוב לבצע תמלול שיחות של כל הנאמר במסגרתו.

  • כנסים וימי עיון – אירועים אלה מתקיימים בדרך כלל בנושאים חשובים שנועדו להעלות את מודעות האנשים לתופעה מסוימת או לפרסם ארגון מסוים. הכנסים מתקיימים במגוון רחב של נושאים: איכות הסביבה, יהדות, שוק ההון, היסטוריה של ארץ ישראל ועוד. מארגני כנסים וימי עיון רבים מעוניינים לבצע תמלול שיחות לכל מה שנאמר במעמד כה ציבורי, כדי להשתמש בחומר למטרות פרסום או לימוד. לשם כך הם זקוקים לשירותי תמלול.

כך תקלו על המתמלל במהלך תמלול שיחות

 

מתמלל מקצועי יעשה כל אשר באפשרותו כדי להפיק מבין אצבעותיו תמלול שיחות הטוב ביותר עבור הפרוטוקול שלכם, אך אם אתם מעוניינים בכך שהוא יבצע את עבודתו כראוי, תוכלו לסייע לו בכך. ראשית, במהלך ההקלטה השתדלו לבחור במקום שקט ללא רעשי רקע. אם מדובר בהקלטה בתוך אולם גדול בהשתתפותו של קהל רב, בחרו את הפינה השקטה יחסית לפינות האחרות. שנית, השתמשו במכשיר הקלטה איכותי, ולא במכשיר פשוט כמו האפליקציה בטלפון הסלולרי שלכם. שלישית, השתדלו למקם את המכשיר במרכז החדר שבו מתבצעת השיחה וזאת במטרה להשיג תוצאות טובות יותר. ולבסוף, אם מדובר בהקלטות המבוצעות פנים מול פנים כמו ראיון עבודה או ישיבה קטנה, חשוב ליידע את כל הנוכחים שהשיחה מוקלטת ולנהל את הדיון ברוגע. כך תוכלו להקל על המתמלל אשר יבין את כל מה שנאמר בשיחה.

 

מדוע לא להשתמש בתכנת תמלול שיחות

 

אנשים רבים מעוניינים לחסוך בכסף עבור תמלול, והם מחפשים תוכנה המאפשרת להם לתמלל את מה שהוקלט. למרות האפשרויות הטכנולוגיות הרבות הקיימות בימינו, קיימות בעיות שונות הנוגעות אל התוכנות לתמלול שיחות. תוכנת הזיהוי הקולי לא תמיד מצליחה לפענח את הנאמר בפגישה, והיא מתקשה בכך אף יותר כאשר שניים או יותר משתתפים נכנסים זה לדברי זה. משום כך, אם אתם מעוניינים להשיג תוצאות טובות, חשוב לפנות לחברת תמלול אמינה ואיכותית.

 

תמלול שיחות עם wetext

 

חברת wetex עוסקת בתחום תמלול שיחות במשך שנים רבות, והצוות שלה מספק שירותים במגוון רחב של תמלול שיחות במגוון רחב של תחומים: פרוטוקולים של ישיבות, תמלולים משפטיים, ביצוע תמלולים עבור סטודנטים, ראיונות עבודה ועוד. מעבר לכך, אנשי המקצוע מיומנים לבצע תמלול שיחות גם בזמן אמת במהלך דיונים של חברי ארגון בכירים, דיונים משפטיים וכדומה.

מעבר לכך, החברה מציעה שירותי תרגום על ידי טובי המתרגמים. ניתן לקבל שירותי תרגום אקדמי, משפטי, רפואי, טכני, תיירותי, פיננסי, ספרותי ועוד.

אם אתם מחפשים שירות מקצועי שעונה על כלל הצרכים הגעתם למקום הנכון

אנא דרגו

 
צ'אט פתוח
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן