wetext

content-slider4

תמלול ריאיונות

תמלול ראיונות

לצוות המתמללים של wetext ניסיון עשיר בתמלול ראיונות, בין לקוחותינו מכוני מחקר, סטודנטים, דוקטורנטים, קבוצות מיקוד ולקוחות פרטיים . פנו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ! מחיר מיוחד לסטודנטים !
 

במסגרת עבודת המחקר שלכם אתם נדרשים לבצע שורה של ראיונות. בחלק מהמקרים אתם נפגשים עם מרצה לשיחה אישית, מראיינים אנשי מקצוע או נחקרים ומבצעים מחקר יסודי ומעמיק שכולל שיחות עם גורמים שעשויים להשפיע על כיוון המחקר, על הממצאים ועל מסקנות המחקר.

חלק בלתי נפרד מהעבודה האקדמית הוא ביצוע תמלול הראיונות שבצעתם. למעשה, הינכם מתבקשים לתמלל את הראיונות על מנת לעבוד ולעבד את הנתונים בצורה קלה, נוחה וברורה מן הכתוב. בחלק מן המקרים אף יהיה צורך להגיש את הסיכומים בצירוף הממצאים כהוכחה לדיון שהצגתם.  שירותי התמלול יבוצעו על ידי מתמללים מקצועיים אשר יוכלו ליצור רצף קוהרנטי וברור, למזער ואף להתעלם מגמגומים וחזרות שלא לצורך, על מנת להביא לידי ביטוי את עיקר הדברים.

אמנם, בחלק מן המקרים ישנו צורך בכל זאת להביא ליידי ביטוי את כל הנאמר והמשתמע מן הראיון ולכן על מנת לשקף זאת ולהבין את הצורך שלכם אנו נבצע שאלות ותיאום ציפיות לקראת התמלול על מנת לספק עבורכם את התמלול על פי הצורך המדויק שלכם.

בסיום עבודתנו תקבלו תמלול שנעשה בקפדנות, תוך שמיעה חוזרת ביצוע הגהה על המסמך, כל זאת במהירות ויעילות על מנת לספק עבורכם את התוצר בזמן וללא עיכובים מיותרים.

מתכנן להקליט ראיון?

להלן מספר דגשים שיעזרו לך לקבל תוצר איכותי:

# וודאו כי המקום בו תנהלו את הראיון הינו שקט וללא רעשי רקע .

# מקמו את מכשיר ההקלטה במרכז, כך שניתן יהיה לשמוע את כל הדוברים באופן שווה וברור.

# נהלו דיון רגוע ובצעו אותו בנחת, כך תוכלו להבטיח שניתן יהיה להבין את כל הנאמר ב-100% ולתמלל במדויק ובאופן רציף את מהלך הראיון.

כל אלו יגרמו להשבחת ההקלטה ויבטיחו תמלול מדויק שישקף את מה שחשוב לך להציג בעבודתך מבלי לדאוג שיתפספס מידע חשוב עבורך.

שירותי תמלול ראיונות

בעוד שצריך להריץ קובץ קול קדימה ואחורה בכדי לקבל את המידע המדויק שאתה מחפש, תמלילים מקלים על מציאת המידע הרצוי. תמליל חשוב גם למטרות זיהוי והדגשת נושאי מפתח שנדונו בראיון. תמלול ראיונות מדויקים למחקר הם קריטיים להשגת מודיעין משמעותי מנתונים.

בכדי לתמלל את ההקלטה שלך לתמליל מתאים, יש לך שתי אפשרויות לשקול.

תמלל/י זאת בעצמך

האפשרות הראשונה היא לתמלל את ההקלטות בעצמך. אמנם זה נראה סביר וחוסך כסף, אך בדרך כלל אינו משתלם אם את/ה זקוק/ה למידע בדחיפות, או שאינך סבלני במיוחד. תמלול ראיונות דורש זמן רב. זה יכול לקחת יום שלם לתמלל ראיון באורך 60 דקות הקלטה. למתמללים מקצועיים, במהירות הקלדה של 100 מילים ומעלה בדקה, עדיין לוקח כפי 4 יותר זמן לתמלל את אורך ההקלטה בפועל. ופה מדובר במתמללים מקצועיים ! כך שתוכלו להבין כמה מייגעת המשימה לביצוע באופן עצמאי .

עבור רוב המשתמשים, פרק זמן זה אינו בר ביצוע, במיוחד עבור אנשי מקצוע רבים. זמן הוא המהותי במקרים רבים. לדוגמה, עיתונאי בתקשורת זקוק לתמלול הראיונות לשם פרסום חדשות,  באוניברסיטה ובאקדמיה, חוקר זקוק לניתוח נכון למציאת מפתח, או שעורך דין או רופא זקוקים לתמליל מושלם לקבלת החלטות לגבי תוצאה של מקרה.

תמלול ראיונות למיקור חוץ

האפשרות השנייה היא מיקור חוץ של הקלטות לשירותי תמלול ראיונות אמינים ומקצועיים. אם זו העדפתך, כאשר הינך בוחר בשימוש בשירות תמלול אנושיים אזי תוכל לכוון אותנו לחלקים ספציפיים לתמלול או לדרוש לא לתמלל מילמולים או חזרה של מילים מיותרות, או כל הכוונה שתעזור לך בפרויקט המדובר.

קבל הצעת מחיר מיידית

שירות תמלול ראיונות הסטנדרטי שלנו מחושב לפי תעריף לדקה או ע"פ יחידת חישוב של 250 מילים. התמחור תלוי בזמן האספקה ​איכות ההקלטה וכמות הדוברים, ככל שמדובר בכמות גדולה של ראיונות המחיר יהיה נמוך יותר.

טיפים לתמלול ראיונות

בכל אפשרות שתבחר לתמלל את הקלטות הראיונות שלך, ודא שתמלול הראיונות שלך פועל לפי הכללים הבאים:

ודא דיוק

תמליל הראיון שלך צריך להיות מסמך המייצג במדויק את דבריו של כל דובר, איכות השיחה ודפוסי הדיבור. כדי להשיג זאת, השאירו דברים שמאטים את החוקר: מילות מילוי כמו "אה", "אממ", "ואז", "אתה יודע" ועוד התחלות שווא מיותרות ותגובות מיותרות כמו "כמה מעניין "או" באמת? " או "וואו!" שהמראיין עושה רק כדי להראות שהוא מקשיב.

תקל על ההבנה

תמליל הראיון צריך להיות קל לקריאה ולהבנה, עם איות נכון של מילים, איות נכון של שמות מקומות, שמות אנשים ושמות מותג. זה יספק חומר מוכן לשימוש לפרויקט, לתזה, לספר או לעיתונות

היה יסודי

לבסוף, תמליל ראיון צריך להיות שלם ולכלול את כל המילים והצלילים הניתנים לתעתיק לפי סדר התרחשותם.

מהם שירותי תמלול ראיונות?

תמלול ראיונות הוא תיעוד כתוב מילה למילה של ראיון מוקלט. ניתן לתמלל את כל סוגי הראיונות הנוגעים לתיקים משפטיים, עסקים, מחקר, חדשות ונושאים רבים אחרים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר !

צוות wetext ערוך ומוכן לסייע בכל שאלה ! פנו אלינו עכשיו ! 

אם אתם מחפשים שירות מקצועי שעונה על כלל הצרכים הגעתם למקום הנכון

אנא דרגו

 
צ'אט פתוח
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן