content-slider4

תמלול שיחות

תמלול שיחות

שרותי תמלול wetext
זקוקים לשרותי תמלול מקצועיים ? אנו ב-wetext נספק שירות מקצועי מהיר ובהתאם לדרישותיכם המדויקות ובצרוף חוות דעת משפטית מהימנה ! מפעם לפעם אנחנו נדרשים לבצע תמלול שיחות, והדרישה הזו עשויה לעלות בכמה מצבים אפשריים. למשל, שיחה שהוקלטה ועשויה לשמש כראיה במסגרת הליך משפטי היא שיחה שנידרש להגיש את המלל המדויק, זה המשקף את הנאמר ואת הלך הרוח. במסגרת הזו תמלול שיחות מחייב מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, שכן רק מלל מלא, ברור ומסודר יתקבל בבית המשפט כראיה קבילה. עם זאת, תמלול שיחות עשוי להידרש גם במצבים אחרים, בין אם השיחה המוקלטת כוללת ראיון עיתונאי, תחקיר או ישיבה עסקית חשובה. כדי לקבל תוצאה מהימנה ונאמנה למקור אנו מציעים מגוון רחב של שירותי תמלול, לרבות :       
  • תמלול ראיונות.
  • תמלול משפטי
  • תמלול פרוטוקולים
  • תמלול לסטודנטים
  • תמלול שיחות
ציוד מתקדם ותגובה מהירה יש שורה של גורמים המאפשרים לנו להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר, ולהבטיח תמלול שיחות מקצועי מאוד. הציוד המתקדם, הטכנולוגיה החדישה והצוות המקצועי שלנו, אלה הם הכלים שבאמצעותם אנחנו מסוגלים להעניק לכל לקוח את המענה המושלם לצרכיו. כך, בין אם אתם זקוקים לתמלול משפטי ובין אם ההקלטה מיועדת לתחקיר עיתונאי או אקדמי, השירות שלנו מותאם בדיוק לצרכים שלכם. ההקלטה שלכם – האחריות כולה שלנו. למי מיועד השירות? שירותי התמלול שלנו, ובפרט תמלול שיחות, הם שירותים המיועדים לקהל רחב ומגוון למדי. סטודנטים ואנשי אקדמיה מצד אחד, עורכי דין וחוקרים פרטיים מצד שני, וגם בעלי עסקים וחברי הנהלה הזקוקים להקלטה מקצועית של ישיבות רבות משתתפים, ולתמלול מדויק של הדיון. רק אצלנו תקבלו מעטפת שלמה שמבטיחה לכם מענה לכל צורך, לכל סיטואציה ולכל אתגר. זהו חיסכון אדיר בזמן שמספק לכם גם תוצאה איכותית שתאפשר לכם להגיש ראיה קבילה ואמינה לבית המשפט, ראיון שעליו תוכלו להתבסס ללא היסוס, או תמלול של ישיבה סוערת שמשקפת את הליך קבלת ההחלטות.

תמלול שיחות טלפון
שירותי תמלול שיחות טלפון מאובטחים ומהירים

תמלול שיחות wetext מספקת שירות תמלול טלפוני באיכות גבוהה עם זמני הגשה מהירים במחירים  תחרותיים. הטלפון הוא כלי עבודה בעל ערך גבוה לבעלי העסקים המספקים שירות טלפוני כגון מרכזיות מוקדי מידע וכו, הקלטת שיחות טלפון מהווה עדות חוקית לפעולות רבות המבוצעות במסגרת פעילות החברה המתמצא בטכנולוגיה של ימינו. עסקים רבים נוצרים או נסדקים בשיחת טלפון אחת. מסיבה זו, חשוב ביותר להקליט ולתמלל שיחות טלפון.

 

חלק מהיתרונות בהקלטת ותמלול שיחות טלפון בעסקים הם:

אימות דיוק: בעסקאות או פיננסיות, זה יהיה מאוד מועיל לחזור לתמלילי שיחות הטלפון, כדי לאמת את הפרטים שהורדו או להוכיח שמשהו נאמר והסכים לו.

פתרון סכסוכים: תמליל טלפוני שהוקלט כראוי במדינות רבות נחשב לראיה מקובלת בבית המשפט.

שיפור איכות שירות הלקוחות: הקלטה ושיעתוק שיחות טלפון מסייעות בזיהוי ושיפור שביעות הרצון של הלקוח.

מחקר שוק: זה עוזר במעקב ואיסוף מידע.

הכשרת עובדים והערכת ביצועים: באמצעות שיחות תמלול ניתן לעקוב אחר ביצועי העובדים ויכולים לסייע למערכות הכשרה.

חוקים ממשלתיים בדרך כלל מאפשרים לעסקים לפקח על שיחות טלפון הקשורות לעסקים כאשר הניטור הוא חלק או מהמהלך הרגיל של העסק. עם זאת, עדיין חשוב לשקול את הדברים הבאים לפני שתקליט שיחת טלפון כלשהי:

 

אימות דיוק: בעסקאות או בעסקאות פיננסיות, זה יהיה מאוד מועיל לחזור לתמלילי שיחות הטלפון, כדי לאמת את הפרטים שהורדו או להוכיח שמשהו נאמר והסכים.

 

חריגים מסוג "טלפון עסקי"

מדינות הדורשות שתי הודעות צד

חריגים ממשלתיים

סוגיות ראיות

מדינות הדורשות הודעה מצד אחד

הקלטת שיחות טלפון עם גורמים בתחומי שיפוט שונים

wetext מבצעת תמלול שיחות טלפון מאז הקמתה. שירותי תמלול שיחות כוללים גם:

 

תמלול הקלטות סקר שוק

תמלול הקלטת דואר קולי

תמלול הקלטות ממוקד טלפוני

תמלול לסטודנטים

תמלול משפטי

תמלול ראיונות

תמלול באמצעות הכתבות טלפוניות

שיחות טלפון חסויות

 

תמלול שיחות ועידה

הקלטות מסוג זה די מסובכות בחלקן בגלל האיכות ובחלקן כי ישנם מספר דוברים מעורבים, אך לא לדאוג, המתמללים שלנו מנוסים מאוד בתמלילי שיחות ועידה והם יעשו עבודה מצוינת עם הקבצים שלך.

 

תמלול שיחות טלפון

הקלטה טלפונית אינה תמיד איכותית, יתכנו הפרעות רבות, אך אנו בטוחים שאם המתמללים שלנו יפספסו משהו, העורכים שלנו ישלימו את החסר. פשוט העלה/י את הקבצים שלך ותהנה מהתוצאה הסופית !

 

תמלול שיחות סקייפ/זום

זקוקים לתמלול שיחות באמצעות סקייפ/זום? אנו ב wetext תמללנו כבר אלפי דקות שיחה שכאלה,    תוכלו לסמוך על הצוות האיכותי שלנו שיספק תוצאה מקצועית ומדויקת !

 

אנו ב wetext  מטפלים במספר רב של תמלול שיחות על בסיס יומי. שיחות טלפון מוקלטות לעיתים רחוקות בבירור. לרוב ההקלטות הטלפוניות יש רעשים נלווים שמקשים על פענוח השמע בצורה נכונה. אנו מעסיקים מומחי שמע אשר מיומנים לשפר את איכות ההקלטה הטלפונית על ידי ביטול של לחישות, זמזומים, הדים, רעשי רקע ועל ידי הגברה דיגיטלית של עוצמת קול נמוכה. זה יחד עם העריכה החוזרת שלנו ובדיקות האיכות מבטיחות שהתמליל הסופי יהיה מדויק ככל שיכול להיות.

מחיר ללא תחרות וללא פשרות על איכות ומקצועיות ! wetext הגעתם הביתה !

צרו איתנו קשר עוד היום!

אנו ב-wetext נספק שירות מקצועי מהיר ובהתאם לדרישותיכם המדויקות !

תמלול שיחות על ידי מקצוענים

 

בעולמנו המתפתח אנו צריכים להתמודד עם כמויות רבות של מידע המגיע אלינו דרך ערוצים שונים. הטכנולוגיה המשוכללת שבה אנו נעזרים מאפשרת לנו להקליט שיחות ומידע שימושי ולצרוך אותו. עם זאת, שפע המידע עלול להוביל לבלבול, בייחוד כאשר יש צורך למצוא מידע ספציפי בזמן מוגבל. שהרי אם אנו מעוניינים לקבל מידע על נתון סטטיסטי מסוים, עלינו לנבור בהקלטה כדי להגיע למיקום המדויק. בדיוק במקרים כאלה תמלול שיחות נכנס לתמונה ומציל את המצב.

 

תמלול שיחות – מדוע הוא חשוב

 

תמלול שיחות מקצועי מאפשר לנו גישה אל החומר בצורתו הכתובה. עבור רבים מאתנו מדובר בגישה טובה ונוחה יותר מאשר מצב שבו עלינו להאזין להקלטות חוזרות ונשנות של שיחות משתי סיבות עיקריות. ראשית, חומר מוקלט לא תמיד ברור ותלוי רבות באיכות ההקלטה. אם ההקלטה אינה ברורה, המאזין עלול להחמיץ נקודות חשובות. שנית, הגישה אל מידע כתוב מהיר יותר. במקום לשבת ולהאזין להקלטה במשך שעות ארוכות, ניתן פשוט לקרוא את התקציר או להגיע אל המיקום הרלוונטי באמצעות ביצוע חיפוש מהיר.

 

למי מתאימים שירותי תמלול שיחות

 

שירותי תמלול שיחות מתאימים לכלל הציבור הרחב המשתמש בחומרים מוקלטים. אלה כמה דוגמאות בולטות מחיי היום יום:

  • סטודנטים המקליטים הרצאות – הלימודים אינם קלים עבור הסטודנט הממוצע. עליו לקלוט את החומר המועבר בהרצאות, להספיק לסכם ולאחר מכן להיבחן עליו בסוף השנה. ישנם סטודנטים המעוניינים לייעל את תהליך הלמידה בכך שהם שמים את העט והמחברת בצד תוך כדי ההרצאות, מקליטים את ההרצאה (באישור המרצה, כמובן) ולאחר מכן מבצעים תמלול שיחות להרצאה. מכיוון שתמלול הרצאה צורך זמן יקר, מוסר הסטודנט את ההקלטה למתמלל מקצועי וזה מבצע תמלול שיחות איכותי.

  • ישיבות בחברה – בחברות גדולות מקיימים ישיבות חשובות בגוון רחב של נושאים. זה יכול להיות דיון מעמיק לגבי מוצר חדש שמתכוונים להוציא אל השוק, או תכנית פעולה חדשה בתחום השיווק. כאשר יש צורך להבין ולזכור את כל פרטי הישיבה, נוהגים להקליט אותה ולאחר מכן להעביר לתמלול. המתמלל מצדו שומר על דיסקרטיות, מכיוון שבמקרים לא מעטים מדובר בחומר רגיש.

  • תמלול שיחות בחקירות – חוקרים משטרתיים נאלצים להתמודד עם עוברי חוק שונים ולתשאל אותם לגבי עבירות שהם ביצעו. החוקרים יושבים עמם שעות על גבי שעות כדי להתיש אותם ו"להוציא" מהם הודאה בפועל על מעשה שביצעו או על מנת להבין אם הפשע אכן מיוחס להם. תמלול השיחות בין החוקר לנחקר משמש כראייה בבית המשפט.

  • ראיונות – אנשים עורכים ראיונות מסיבות שונות. זה יכול להיות ראיון עבודה מוקלט שתוכנו יסייע למראיינים לגבי החלטה אם לקבל את המרואיין או לא. זה יכול להיות גם איש מקצוע או אדם אשר עבר אירוע מסוים, והוא מספק כעת מידע חיוני לגבי הריאיון. כאשר מעוניינים לפרסם את הריאיון או לתעד אותו, חשוב לבצע תמלול שיחות של כל הנאמר במסגרתו.

  • כנסים וימי עיון – אירועים אלה מתקיימים בדרך כלל בנושאים חשובים שנועדו להעלות את מודעות האנשים לתופעה מסוימת או לפרסם ארגון מסוים. הכנסים מתקיימים במגוון רחב של נושאים: איכות הסביבה, יהדות, שוק ההון, היסטוריה של ארץ ישראל ועוד. מארגני כנסים וימי עיון רבים מעוניינים לבצע תמלול שיחות לכל מה שנאמר במעמד כה ציבורי, כדי להשתמש בחומר למטרות פרסום או לימוד. לשם כך הם זקוקים לשירותי תמלול.

כך תקלו על המתמלל במהלך תמלול שיחות

 

מתמלל מקצועי יעשה כל אשר באפשרותו כדי להפיק מבין אצבעותיו תמלול שיחות הטוב ביותר עבור הפרוטוקול שלכם, אך אם אתם מעוניינים בכך שהוא יבצע את עבודתו כראוי, תוכלו לסייע לו בכך. ראשית, במהלך ההקלטה השתדלו לבחור במקום שקט ללא רעשי רקע. אם מדובר בהקלטה בתוך אולם גדול בהשתתפותו של קהל רב, בחרו את הפינה השקטה יחסית לפינות האחרות. שנית, השתמשו במכשיר הקלטה איכותי, ולא במכשיר פשוט כמו האפליקציה בטלפון הסלולרי שלכם. שלישית, השתדלו למקם את המכשיר במרכז החדר שבו מתבצעת השיחה וזאת במטרה להשיג תוצאות טובות יותר. ולבסוף, אם מדובר בהקלטות המבוצעות פנים מול פנים כמו ראיון עבודה או ישיבה קטנה, חשוב ליידע את כל הנוכחים שהשיחה מוקלטת ולנהל את הדיון ברוגע. כך תוכלו להקל על המתמלל אשר יבין את כל מה שנאמר בשיחה.

 

מדוע לא להשתמש בתכנת תמלול שיחות

 

אנשים רבים מעוניינים לחסוך בכסף עבור תמלול, והם מחפשים תוכנה המאפשרת להם לתמלל את מה שהוקלט. למרות האפשרויות הטכנולוגיות הרבות הקיימות בימינו, קיימות בעיות שונות הנוגעות אל התוכנות לתמלול שיחות. תוכנת הזיהוי הקולי לא תמיד מצליחה לפענח את הנאמר בפגישה, והיא מתקשה בכך אף יותר כאשר שניים או יותר משתתפים נכנסים זה לדברי זה. משום כך, אם אתם מעוניינים להשיג תוצאות טובות, חשוב לפנות לחברת תמלול אמינה ואיכותית.

 

תמלול שיחות עם wetext

 

חברת wetex עוסקת בתחום תמלול שיחות במשך שנים רבות, והצוות שלה מספק שירותים במגוון רחב של תמלול שיחות במגוון רחב של תחומים: פרוטוקולים של ישיבות, תמלולים משפטיים, ביצוע תמלולים עבור סטודנטים, ראיונות עבודה ועוד. מעבר לכך, אנשי המקצוע מיומנים לבצע תמלול שיחות גם בזמן אמת במהלך דיונים של חברי ארגון בכירים, דיונים משפטיים וכדומה.

מעבר לכך, החברה מציעה שירותי תרגום על ידי טובי המתרגמים. ניתן לקבל שירותי תרגום אקדמי, משפטי, רפואי, טכני, תיירותי, פיננסי, ספרותי ועוד.

אם אתם מחפשים שירות מקצועי שעונה על כלל הצרכים הגעתם למקום הנכון

אנא דרגו