שירותי תרגום מסמכים

WhatsApp Image 2020-10-05 at 14.25.18

שירותי תרגום מסמכים wetext.

5/5 (3)
זקוקים לשירותי תרגום מסמכים מאנגלית ? לעברית ? כל שפה אחרת ? הגעתם למקום הנכון !
שירותי תרגום מסמכים מהירים ואמינים. פנו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד! להזמנת תרגום מסמכים באופן מקוון שלחו למייל wetext.il@gmail.com

מה מקבלים כשמזמינים שירותי תרגום מסמכים מ wetext ?

כאשר את/ה מזמין שירותי תרגום מסמכים מ- wetext, תקבל תרגומים מוסמכים באיכות גבוהה. כל התרגומים נעשים על ידי מתרגמים אנושיים מקצועיים ונבדקים על ידי מתרגם / סוקר שני. כל המסמכים מועברים באותה תבנית ובפריסת העמוד כמו המסמכים המקוריים. אתה מקבל גם תצהיר מתרגם חתום !

מדוע לבחור ב- wetext כחברת תרגום מסמכים שלך?

אנו מומחים לתרגום מסמכים. אנו הופכים את המסמכים שלך לשפות אחרות בצורה חלקה ובאיכות תרגום גבוהה מאוד. אנו מסתמכים על רשת המתרגמים המקצועית שהוקמה כבר למעלה מ 13 שנות פעילות בתחום! הבלשנים המקצועיים שלנו נבחרים בקפידה לפרויקט התרגום שלך על סמך ניסיונם האקדמי והתעשייתי, ועל סמך התאמתם לפרויקט תרגום מסמכים שלך.

תרגום המסמכים .

כל שירותי התרגום המקצועיים שאנו מספקים הם 100% אנושיים – לא נעשה שימוש בתרגום מכונה בתהליך העבודה שלנו.
שירותי תרגום מסמכים מקצועיים.
קבל עכשיו הצעת מחיר מקוונת מיידית לשירותי תרגום מסמכים מהירים ואמינים.

אילו סוגי מסמכים אנו מתרגמים?
אנו מספקים תרגום מסמכים איכותי מכל סוג: שירותי מסמכים עסקיים, מכירות / שיווק, פיננסים, רפואיים, טכניים ומשפטיים. זה כולל תרגום של:

חוברות שיווק
חוזים משפטיים
מסמכי ניסוי קליני
הודעות לעיתונות
מדריכים טכניים
מדריכים למכשירים רפואיים
ספרי יד לעובדים
דוחות רפואיים
קטלוגים למוצרים
מכתבים עסקיים ומשפטיים

כמה עולה שירותי תרגום מסמכים?

wetext מציעה את המחירים התחרותיים ביותר בענף התרגום, החל מ 0.25 אגורות למילה לתרגום ובדיקת מסמכים מקצועיים. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר המתאימה לאופי תרגום המסמכים שברשותכם והתחל/י את פרויקט התרגום שלך עוד היום. הנחות מחירים עבור שירותי תרגום מסמכים אם ברצונכם לתרגם כמות גדולה של מסמכים אנו נפעיל הנחת כמות בהתאם לגודל ואופי העבודה !

שירותי תרגום מסמכים מוסמכים

מדיניות האיכות של החברה שלנו מאושרת כמתאימה לתקן ISO 17100: 2015. תהליך האיכות המחמיר שלנו מבטיח שהמסמכים שלכם יועברו ברמת האיכות הגבוהה ביותר. תהליך האיכות שלנו מובטח לספק את התרגום המוסמך הכי מדויק ונאמן למקור האפשרי. אנו מספקים תרגום מאושר של מסמכים משפטיים, תרגום מאושר של דוחות רפואיים, מסמכים הקשורים לנסיעה וכל שאר המסמכים הזקוקים לאישור רשמי. אנו מספקים תרגום מאושר של תמלילי בית ספר, תעודות לידה, הצהרות בנק, תעודות וכל המסמכים הרשמיים הנדרשים לרשויות ההגירה. בצירוף תצהיר מתרגם !

מתרגמי מסמכים מקצועיים

הרבה אנשים דוברים שפות אחרות. אבל זה לא הופך אותם למתרגמים מקצועיים. מתרגם מקצועי לא רק בעל ידע מעמיק במקורות ובשפות היעד, אלא הוא גם אדם עם כישורי כתיבה טובים. לרבים מהמתרגמים שלנו יש הכשרה אקדמית בתרגום. כל המתרגמים שלנו משתמשים בכלים טכנולוגים  (תרגום בעזרת מחשב) ובכלי זיכרון לתרגום. רבים מהמתרגמים שלנו מוסמכים על ידי ארגוני תרגום בינלאומיים מוכרים כגון איגוד המתרגמים הישראלי. כאשר את/ה זקוק/ה לשירותי תרגום מסמכים מוסמכים, צור/י קשר עם wetext בהקדם!

שרותי תרגום מסמכים wetext  מעסיקים מתרגמים בארץ ובעולם עבור פרויקטים של שירותי מסמכי תרגום שלך. אם התרגום שלך מיועד לשימוש בגרמניה, התרגומים שלך יבוצעו על ידי מתרגמים דוברי גרמנית בשפת אם. אם התרגום שלך מיועד לשימוש בצרפת, התרגומים שלך יבוצעו על ידי מתרגמים לצרפתית בשפת האם. מתרגם מקצועי המתגורר (בעבר או בהווה) במדינת היעד תמיד יהיה בעל ידע טוב יותר בשפת היעד.

משלוח מהיר של שירותי תרגום דחופים

האם אתה זקוק למשלוח מהיר? wetext הינו שירות התרגום הדחוף האמין ביותר. פשוט ספר לנו את דרישות הדחיפות שלך ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לציית. אנו יכולים לספק מסמכים של עד עשרות עמודים תוך 24 שעות.
שירות תרגום מסמכים מהיר ! אנו מתרגמים בכל השפות העיקריות !
ל wetext רשת ענפה של מתרגמים מקצועיים מוסמכים בלמעלה מ 30 שפות . אנו מספקים שירותי תרגום משפות שונות כגון : שפות מיבשת אירופה, אסיה, סקנדינביה ומזרח התיכון. זה כולל תרגום לצרפתית, איטלקית, גרמנית, סינית, יפנית, רוסית, ערבית וספרדית ועוד.
לכל שאלה וייעוץ ללא עלות אנא צרו קשר עכשיו !
צוות wetext ערוך ומוכן לסייע בכל שאלה ! פנו אלינו עכשיו !
  • All
  • שירותי תמלול
  • שירותי תרגום מאנגלית לעברית
  • שירותי תרגום מעברית לאנגלית
  • תרגום משפות שונות

מחפשים תרגום משפות שונות ? תרגום מקצועי שעונה על כלל הצרכים שלכם? הגעתם למקום הנכון !

אנא דרגו