תרגום משפטי

WhatsApp Image 2020-10-05 at 13.27.20

תרגום משפטי wetext

5/5 (2)
אנו ב wetex מספיקים שירותי תרגום משפטי כבר למעלה מ 15 שנים ! ברבות השנים צברנו ידע וניסיון רב בתחום המשפטי לתרגום חוזים וטקסטים משפטיים ברמת הדיוק והשקיפות הגבוהים ביותר. המתרגמים המשפטיים שלנו הם כולם אנשי מקצוע בנישות התרגום והמשפט. אנו בוחרים בפינצטה רק את הטובים ביותר לטיפול בעבודתך המשפטית.
כאשר מפקידים את הטקסטים המשפטיים שלך בידי מתרגם, חובה להבטיח שהמתרגם הוא איש מקצוע מאומת. תרגום משפטי wetext נתמכים בפלטפורמת תרגום משפטי ייעודית הכוללת את כל מה שאתה צריך כדי לעקוב אחר ההתקדמות ולשלוט בתרגום של המסמכים החשובים שלך כפי שהם מטופלים על ידי המתרגמים המובילים שלנו.

מדוע אתם זקוקים לפלטפורמת תרגום משפטי ייעודית?

עבודה עם תרגומים משפטיים היא משימה שיש להשאיר רק למתרגמים הבכירים ובעלי ניסיון החוק. ב- wetext פלטפורמת התרגום המשפטית הייעודית שלנו ממוקמת באופן ייחודי להציע לכם את שירות הפרימיום הזה.

צוות תרגום משפטי שלנו:

כלל המתרגמים נבדקים ומאומתים בנפרד לצורך ניסיון והסמכה לעבודה ותרגום טקסטים משפטיים.
יש להכיר לעומק את המינוח ואת המינוח המשפטי הלטיני, ולהבטיח שהחוזה המשפטי המקורי יובן לחלוטין ויימנעו תרגומים מוטעים.
כתיבה במתכונת הנכונה לחוזים משפטיים. בתרגום חוזים אנו תמיד מקפידים שהטקסט החדש יהיה פעיל ומדויק מבחינה חוקית, לא רק תרגום פשוט מילה במילה.
כשמדובר בטקסטים משפטיים, המתרגם המשפטי מכיר את הענף מבפנים ומבחוץ. כל מתרגם לא רק יליד השפה שאתה צריך לתרגם את החוזה, אלא גם בקיאים בכתיבה ובעבודה בהקשרים משפטיים, עם הבנה מעמיק של דיני חוזים שסוכנות תרגום כללית לעולם לא תוכל להשיג.

גורמים חיוניים לעבודת תרגום משפטי

שמירה על איכות וסטנדרט גבוהים ללא דופי בכל התרגומים שלנו היא חובה   אך בכל הנוגע לתרגומים משפטיים, אנו מוצאים שיש צורך להקפיד על איכות נוספת.

שירותי תרגום משפטי wetetxt בהקפדה יתרה, המתרגמים המומחים שלנו מבינים את המערכת המשפטית של הטקסט המקורי ואת המערכת המשפטית של השיפוט שאליו אתה מתרגם את החוזים שלך, בין אם מדובר באותה משפחה משפטית ובין משפחות משפטיות שונות. זה מבטיח שהמשמעות ותכלית החוזה או הטקסט יישמרו כשהם מתורגמים משפה אחת לשנייה. זה לא משהו שמתרגם כללי יכול להשיג באמצעות תרגום מילה במילה.

יתרה על כן, אנו ממליצים לצוות תרגום משפטי שלנו לעבוד ביעילות אך ביסודיות, תוך שהם לוקחים את הזמן הדרוש להבטחת רמת הדיוק הגבוהה ביותר. איכות התרגומים שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

שירות תרגום משפטי מקצועי הוא שירות היחיד שיש לקחת בחשבון!

ההשלכות של שימוש בשירותי תרגום לא מקצועיים לעבודה משפטית עשויות להיות קשות למדי. לא רק שזה פוגע בחוקיות החוזים והטקסטים שלך, אלא שזה יכול גם להיות יקר מאוד לתקן, בין אם תרגום מוטעה מוציא אותך בצרות משפטיות או פשוט לוקח יותר מדי זמן לתקן. יתרה על כן, ההשפעה של תרגום משפטי שאינו מספיק יכול לגרום נזק חמור למוניטין שלך בבית ומחוצה לה.

ההבדל בין שירותי תרגום סטנדרטיים לבין תרגום משפטי מדויק

סוכנויות תרגום גנריות המציעות שירותי תרגום חוקיים יכולות לספק לך רק תרגום נוח. למרות שהם עשויים להיות מסוגלים לתרגם במדויק מילה במילה בצורה המתאימה, לא ניתן להשתמש בתרגומים אלה בבית המשפט. עבור מסמכים רשמיים של בית משפט, אתה זקוק לתרגום מדויק מאיש מקצוע שיודע לתרגם את המסמכים שלך לטקסטים כדאיים מבחינה חוקית לתחום השיפוט בו אתה עובד.
בין אם מדובר במזכר המכיל טרמינולוגיה משפטית מורכבת שיש לתרגם לעורך דין אחר, או חוזה משפטי חיוני שהוא המפתח להסדר, עליכם להפקיד אותו רק בידי מתרגם מקצועי שמבין את החוק מבפנים ומבחוץ.

תרגום משפטי wetetx , אנו משתמשים בטכנולוגיה כדי להבטיח שירות מהיר ויעיל מבלי לפגוע באיכות ובתשומת הלב המושקעת בתרגומים שלך. כשמועד אחרון צפוף מגיע, אל תדאג. אנו נשיב במהרה שהתרגום שלך יהיה מוכן בזמן ובפורמט המתאים לך.

בנוסף, פלטפורמת תרגום משפטי שלנו מציעה לך את היכולת לנהל את הפרויקט שלך תוך כדי ביצוע, עם תקשורת בזמן אמת עם המתרגמים והתראות עדכונים שנשלחות ישירות אליך. האבטחה של הפלטפורמה שלנו היא חיונית עבורנו, ולכן היא תואמת באופן מלא את האבטחה המשולבת בכל היבט. כל נתונים, טקסטים וחוזים הנשלחים למתרגמים המאומתים והאמינים שלנו מוחזקים באופן מאובטח ורק בהסכמתך. כמו כן אנו מציעים שירותים נוספים כגון :

  • תרגום משפות שונות 
  • תרגום חוזים 
  • תרגום מסמכים 
  • תרגום טכני
  • תרגום רפואי

אנו בטוחים ששירותי תרגום משפטי שלנו הם הטובים ביותר לתרגום טקסטים בתחומי השיפוט ומשפחות משפטיות. איכות תרגום חיוני ונאמן הוא המפתח להצלחה ! שירותי תרגום משפטי  wetetxt השותפים שלך להצלחה !

נשמח לענות על כל שאלה . אנא צרו קשר בהקדם !

אנא דרגו

  • All
  • שירותי תמלול
  • שירותי תרגום מאנגלית לעברית
  • שירותי תרגום מעברית לאנגלית
  • תרגום משפות שונות

מחפשים תרגום משפות שונות ? תרגום מקצועי שעונה על כלל הצרכים שלכם? הגעתם למקום הנכון !

אנא דרגו