wetext

content-slider4

תמלול הקלטות

שירותי תמלול ותרגום מסמכים

תמלול הקלטות

שירותי תמלול ותרגום מסמכים

מחפשים שרותי תמלול מקצועיים ? אנו ב wetext מתחייבים על שירות מקצועי אמין וביחס אישי ! נציגינו זמינים לכל שאלה ! צרו קשר עכשיו !

 

הופכים דיבורים למילים כתובות

הטכנולוגיות המשוכללות של ימינו מאפשרות לנו להקליט שיחות בזמן אמת בקלות וביעילות, בין אם מדובר בדיון בבית המשפט ובין אם מדובר בהרצאה באוניברסיטה המתקיימת באולם גדול המלא בסטודנטים שמתאמצים לעקוב אחר מילותיו של המורה. אבל בנוסף להקלטה, לעתים יש צורך להעביר את ההקלטה לכתב, פעולה שעלולה להימשך שעות ארוכות ואפילו ימים וכאן שירותי תמלול ותרגום מסמכים wetext נכנסים לתמונה.

מדוע כדאי לתמלל את ההקלטות?

ממבט ראשון, ניתן לשאול מדוע אנו זקוקים לשירותים כמו שירותי תמלול הקלטות? שהרי החומר בלאו הכי מצוי בהקלטה – שמור ומוכן לפעולה. אף על פי כן, שירותי תמלול הקלטות שימושיים משתי סיבות עיקריות. ראשית, גם בעידן אמצעי ההקלטה הטובים ביותר, לא פעם ניתן להבחין באי הבנות, שכן שמיעתו של האדם נוטה להיות סלקטיבית. תמלול קריא ומדויק, לעומת זאת, אינו מותיר מקום לפרשנויות, כי את מה שכתוב שחור על גבי לבן אי אפשר לפרש אחרת. שנית, שירותי תמלול ותרגום מסמכים wetext מסודרים וברורים מאפשרים גישה נוחה אל החומר. כך, במקום להאזין לכל ההקלטה כדי למצוא את הקטע המבוקש, ניתן לבצע חיפוש פשוט בקובץ וורד. כמו כן, מעבר על חומר כתוב הוא מהיר יותר ממעבר על חומר מוקלט, וכך באמצעות שירותי תמלול wetext האיכותיים, ניתן לחסוך זמן יקר.

מדוע כדאי לפנות לחברה המספקת שירותי תמלול שיחות?

יש אנשים שמשוכנעים שאם הם יתמללו את השיחות בעצמם או באמצעות תוכנה, הם יוכלו לחסוך בכך כסף על שירותי תמלול מקצועיים, כאשר ההיפך הוא הנכון. אנשים בלתי מקצועיים אשר ניגשים לתמלל טקסטים, באופן חובבני מגלים עד מהרה שהם מבזבזים זמן יקר על התמלול, בעודם חוזרים על קטעי ההקלטה שוב ושוב כדי לוודא ששמעו היטב בהעדר הציוד מקצועי המשמש את צוות המתמללים שלנו, מי שבוחר להשתמש בתוכנה אוטומטית, מגלה בסופו של דבר שהתוכנה מחמיצה קטעי שיחה רבים וחשובים . הפונה לחברה המספקת שירותי תמלול הקלטות נהנה מיתרונות בלתי מובטלים. לדוגמה, סינון רעשים – ההקלטה, איכותית ככל שתהיה, כוללת לא אחת רעשי רקע אשר משפיעים על איכות השמע. כאשר המתמללים המקצועיים המספקים שירותי תמלול מעבירים את ההקלטה על הכתב, היא הופכת לברורה יותר. כמו כן, המתמללים פועלים על תקן השפה העברית – מתמללים מקצועיים ימנעו משגיאות כתיב וירידה לפרטים הקטנים ואף יעברו על התמלול בסיום העבודה כדי לוודא שלא נפלו טעויות המקשות על ההבנה.

נוסף על כך, מתמללים מקצועיים המספקים שירותי תמלול מבצעים עבודה איכותית ויסודית מאל"ף ועד תי"ו. הם יעברו על ההקלטה כמה פעמים כדי לוודא שכללו את הכול. אדם מן השורה יתקשה לא פעם לפענח את האמור בהקלטה, אך מתמלל מקצועי שיש לו אוזן "מיומנת" יכול להבחין בין קטעי השמע השונים ללא כל בעיה. ולבסוף, מתמלל מקצועי יודע שזמן העבודה שלכם יקר, וכי אתם מחכים לתמלול בכיליון עיניים. משום כך הוא מקפיד לעמוד בלוח הזמנים.

שרותי תמלול ותרגום מסמכים לצורך משפטי

שירותי תמלול wetext הם שירותים הכרחיים ביותר בבית המשפט, שכן הם יכולים לשמש כהחלטה קבילה בעת הצורך. בני זוג בהליכי גירושין, עובדים מסוכסכים או קורבנות שנפגעו מתקיפה, יכולים להגיש תמלול של הקלטת שיחות, ראיונות או שיחות פרונטליות, להביא ראייה חותכת ולקבל את הפיצויים המגיעים להם מהאדם הפוגע.

מתמללים לסטודנטים

כל סטודנט יודע שכדי להצליח בלימודים עליו לסכם את החומר המועבר בשיעור על ידי המרצה. אך ישנם סטודנטים שאינם מצליחים לסכם ולהתרכז בדברי המרצה, ולכן הם מעדיפים להקליט את השיעור ולתמלל אותו בבית. מכיוון שהתמלול עצמו גוזל זמן יקר שיכול להיות מנוצל לטובת לימודים למבחנים ועשיית מטלות, מעדיפים הסטודנטים למסור את ההקלטה לחברה המספקת שירותי תמלול מקצועיים לסטודנטים במחירים מיוחדים .

חברת  wetext היא חברה מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי תמלול ותרגום מסמכים מקצועיים הכוללים תמלול הקלטות בית משפט, דירקטוריון, כנסים ואירועים או הקלטות בדיונים. החברה מספקת גם שירותי תרגום מגוונים כגון תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום ספרים וחוברות מידע תרגום מסמכים ועוד

 

בין מגוון השירותים שאנו מציעים בשירותי תמלול ותרגום מסמכים:

צוות wetext ערוך ומוכן לסייע בכל שאלה ! פנו אלינו עכשיו !

אם אתם מחפשים שירות מקצועי שעונה על כלל הצרכים הגעתם למקום הנכון

אנא דרגו

 
צ'אט פתוח
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן